UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Setting
hu: Beállítások

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Header menu
hu: Fejléc menü

en: Available styles
hu: Elérhető stílusok
