UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Options
ja: オプション

en: Setting
ja: 設定

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Available styles
ja: 利用できるスタイル
