UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Options
km: ជម្រើស

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
