UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
