UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Setting
my: အစီအမံ
