UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
