UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Options
nl: Opties

en: Setting
nl: Instelling

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
