UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Options
oc: Opcions

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
