UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
