UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Setting
ps: امستنه
