UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Options
sl: Možnosti
