UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Setting
sr: Подешавање
