UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Options
sv: Alternativ

en: Setting
sv: Inställning

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Header menu
sv: Sidhuvdmeny
