UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Options
tr: Seçenekler

en: Setting
tr: Ayarlar

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Header menu
tr: Başlık menüsü
