UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
