UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Options
cs: Možnosti

en: Example
cs: Příklad

en: Setting
cs: Nastavení

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
