UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Type
de: Typ

en: Description
de: Beschreibung

en: Field
de: Feld

en: Label
de: Beschriftung

en: Options
de: Optionen

en: Example
de: Beispiel

en: Setting
de: Einstellung

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste

en: Header menu
de: Kopfzeilenmenü

en: Header logo
de: Header Logo
