UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Options
gu: વિકલ્પો
