UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Options
hi: विकल्प

en: Example
hi: उदाहरण

en: Setting
hi: व्यवस्था

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
