UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Options
is: Möguleikar
