UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
