UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Options
lv: Iespējas

en: Example
lv: Piemērs

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
