UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Example
ro: Exemplu

en: Setting
ro: Setare

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi
