UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Example
sk: Príklad

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
