UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
