UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Options
uk: Опції

en: Example
uk: Приклад

en: Setting
uk: Параметр

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
