UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Options
bs: Opcije
