UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Options
da: Valg

en: Example
da: Eksempel

en: Setting
da: Indstilling

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
