UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Options
et: Valikud

en: Setting
et: Seade

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
