UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Setting
fa: تنظیمات

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
