UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Options
jv: Opsi

en: Example
jv: Contoné

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
