UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
