UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
