UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Options
pl: Opcje

en: Example
pl: Przykład

en: Setting
pl: Ustawienia

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Header menu
pl: Menu nagłówka
