UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Options
pt: Opções

en: Setting
pt: Definição

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Header logo
pt: Logo do cabeçalho
