UI Suite Protocol (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Options
ru: Опции

en: Example
ru: Пример

en: Setting
ru: Настройка

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
