UI Suite USWDS (3.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: Search
cy: Chwilio

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Create
cy: Creu

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Custom
cy: Addasu

en: Phone
cy: ffôn

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Last
cy: Olaf

en: First
cy: Cyntaf
