UI Suite USWDS (3.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
