UI Suite USWDS (3.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Completed
ga: Déanta
