UI Suite USWDS (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Create
nn: Lag

en: Header
nn: Topptekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Phone
nn: Telefon

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Highlighted
nn: Utheva
