UI Suite USWDS (3.0.0-alpha10) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Options
jv: Opsi

en: Create
jv: Gawé

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Search settings
jv: Séting penggolékan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Example
jv: Contoné

en: Basic
jv: Dasar

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Text Formats
jv: Format tèks
