UI Suite USWDS (3.0.0-alpha10) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Create
kk: Қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Search settings
kk: Теңшелемелерді іздеу

en: Medium
kk: Орташа

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
