UI Suite USWDS (3.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Create
ca: Crea

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Phone
ca: Telèfon

en: By
ca: Per

en: Example
ca: Exemple

en: Basic
ca: Bàsic

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Last
ca: Darrer

en: Close
ca: Tanca

en: First
ca: Primer

en: Completed
ca: Completat

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: New
ca: Nou

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Step
ca: Increment

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
