UI Suite USWDS (3.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Basic
ps: ساده

en: Close
ps: تړل

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې
