UI Suite USWDS (3.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Create
hr: Stvori

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Medium
hr: Srednji

en: Phone
hr: Telefon

en: By
hr: Od

en: Basic
hr: Osnovno

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
