UI Suite USWDS (3.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: Create
eu: Sortu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Example
eu: Adibide

en: Basic
eu: Basikoa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Last
eu: Azkena

en: Close
eu: Itxi

en: First
eu: Lehena

en: Completed
eu: Osatuta

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: mobile
eu: mugikorra

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak
