UI Suite USWDS (3.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
