UI Suite USWDS (3.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Create
lt: Kurti

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Phone
lt: Telefonas

en: By
lt: Sukūrė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: First
lt: Pirmas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Step
lt: Žingsnis

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
