UI Suite USWDS (3.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Create
bg: Създаване

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Medium
bg: Среда

en: Phone
bg: Телефон

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
