UI Suite USWDS (3.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Create
gl: Crear

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Medium
gl: Medio

en: Phone
gl: Teléfono

en: By
gl: Por

en: Example
gl: Exemplo

en: Basic
gl: Básico

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Close
gl: Pechar

en: First
gl: Primeiro

en: Completed
gl: Completado

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: New
gl: Novo

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Step
gl: Paso

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
